Vašek Endal-61.jpg

Moje služby

Vašek Endal-052.jpg

Individuální trénink

Post-rehabilitační péče, prevence pro zdravé tělo, kondice se zdravotním zaměřením

Individuální trénink je vhodný pro každého kdo chce hlouběji proniknout do fungování vlastního těla. Pro ty, které trápí bolesti nejen zad, hlavy a krční páteře. Pro sportovce, kteří se chtějí zlepšit ve své technice. I pro širokou věřejnost jako prevence. V rámci osobního tréninku se věnuji pouze Vám a společnému dosažení Vašich cílů. Před zahájením vlastního individuálního tréninkového plánu, je dobré absolvovat vstupní diagnostiku.

Ceník

Diagnostika pohybového aparátu

700,-

Individuální trénink zaměřený na zdravý pohyb pro děti i dospělé

1x trénink / 700,-

5x trénink / 3500,-

10x trénink/ 6000,-

Rozvrh lekcí

v centru Duhové medicíny

Zdravá záda - čtvrtek od 18:00

Pilates Clinic Method - úterý od 18:00

Cvičení je vhodné pro všechny věkové kategorie, pro klienty s bolestí pohybového aparátu i jako prevence pro vaše zdravé tělo.

Všechny cvičební pomůcky jsou k dispozici na místě. Je vhodné mít svoji podložku a nutné mít středně velký ručník do každé lekce.

Vašek Endal-028.jpg
Vašek Endal-035.jpg

Skupinové cvičení

Zdravá záda, Pilates Clinic Method

Zdravá záda - Otevřená skupinová lekce zdravá záda je cvičení zaměřené na správný pohyb, díky kterému se na konci každé hodiny budete cítit skvěle. V jednotlivých lekcích využíváme různé metody i pomůcky a hodiny mají vždy své zaměření: rozpohybování pánve, hrudníku, krční páteře, horních i dolních končetin, posílení břišního svalstva, celkové protažení atd..

Pilates Clinic Method - Otevřená skupinová lekce Pilates Clinic Method je cvičení zaměřené na celkové posílení a rozpohybování těla. Cvičení v sobě spojuje statické silové pozice i dynamické sekvence sloužící ke zlepšení elasticity svalového i fasciálního systému. V jednotlivých lekcích využíváme různé pomůcky a hodiny mají vždy své zaměření, které vede ke komplexnímu rozvoji celého těla.

Ceník

Otevřené skupinové cvičení

1x lekce / 170,-

10x lekce / 1500,-

Vašek Endal-016.jpg

© 2021 by Vašek Endal, Štěpán Kasl, Babeta Klopanová, Duhová Medicína

Kreslicí plátno 1Logo - průhledné.png