top of page
Vašek Endal-61.jpg

Moje služby

Vašek Endal-031.jpg

Individuální trénink

Post-rehabilitační péče, prevence pro zdravé tělo, kondice se zdravotním zaměřením

Individuální trénink je vhodný pro každého kdo chce hlouběji proniknout do fungování vlastního těla. Pro ty, které trápí bolesti nejen zad, hlavy a krční páteře. Pro sportovce, kteří se chtějí zlepšit ve své technice. I pro širokou věřejnost jako prevence. V rámci osobního tréninku se věnuji pouze Vám a společnému dosažení Vašich cílů. Před zahájením vlastního individuálního tréninkového plánu, je dobré absolvovat vstupní diagnostiku.

Ceník

Individuální trénink zaměřený na zdravý pohyb pro děti i dospělé

1x trénink / 1000,-

10x trénink / 8000,-

​Úvodní myofasciální pohybová terapie

3x pohybová terapie / 3000,-

Diagnostika pohybového aparátu

900,-

Rozvrh lekcí

v centru Duhové medicíny

Funkční pohyb - Každý pátek od 16:30

Cvičení je vhodné pro všechny věkové kategorie, pro klienty s bolestí pohybového aparátu i jako prevence pro vaše zdravé tělo.

Všechny cvičební pomůcky jsou k dispozici na místě. Je vhodné mít svoji podložku a nutné mít středně velký ručník do každé lekce.

Vašek Endal-028.jpg
Vašek Endal-035.jpg

Skupinové cvičení 

Funkční pohyb

Otevřená skupinová lekce Funkční pohyb je cvičení zaměřené na celkové posílení a rozpohybování těla. Cvičení v sobě spojuje statické silové pozice i dynamické sekvence sloužící ke zlepšení elasticity svalového i fasciálního systému. Hodiny mají vždy své zaměření, které vede ke komplexnímu rozvoji celého těla.

 

Cvičení je vhodné pro všechny věkové kategorie, pro klienty s bolestí pohybového aparátu i jako prevence pro vaše zdravé tělo. Lekce přispívá k odstranění bolesti zad a kloubů, zlepšení držení těla, dechu, stabilizaci páteře..

Ceník

Uzavřené skupinové cvičení

1x lekce / 200,-

Vašek Endal-016.jpg

© 2021 by Vašek Endal, Štěpán Kasl, Babeta Klopanová, Duhová Medicína

Kreslicí plátno 1Logo - průhledné.png
bottom of page